Bouwreis 2026

Bouwreis 2026

Van 2 t/m 12 maart 2026 organiseren wij een bouwreis! Voor iedereen die het leuk vindt om de handen uit de mouwen te steken en écht verschil wil maken. We gaan een schaduwhut bouwen en slaapzalen van de kinderen schilderen!

Wanneer?

De reis is van 2 t/m 12 maart 2026. 

Waar ga je naartoe?

Je gaat naar onze campus in Namugongo. Hier helpt Kinderhulp Afrika samen met Children's Welfare Mission ruim 1000 kinderen. Veel van hen zijn wees. Ze wonen op de campus en gaan hier ook naar school. Ook staat er een kliniek op het terrein, waar mensen uit de wijde omgeving medische zorg krijgen. 

Wat ga je doen?

We gaan een schaduwhut bouwen voor patiënten van de kliniek. Dit is hard nodig. Want op dit moment is er geen verkoeling als zij buiten moeten wachten. Ook gaan we diverse slaapzalen van de kinderen schilderen. Kun je de blije gezichten voorstellen? En natuurlijk wordt er niet alleen geklust. Je gaat ook de kinderen op de campus ontmoeten! Je kunt meehelpen met het uitdelen van maaltijden en leuke sport- en spelactiviteiten met de kinderen doen. Daarnaast zijn er een aantal mooie excursies, zoals het bezoeken van een waterval en een boottocht op de Nijl. 

Voor wie?

De reis is voor mannen én vrouwen. Iedereen die een beetje handig is kan mee. Het belangrijkste is dat je het vooral leuk vindt om de handen uit de mouwen te steken. En wat leuk is, iedereen krijgt van ons een Kinderhulp Afrika klusshirt! 

Kosten

De kosten van de reis zijn € 1.750,- per persoon. Dit is inclusief de vliegticket vanaf Brussels Airport, verblijfkosten, maaltijden, vervoer en excursies. Bij stijgende vliegticketprijzen zullen wij het prijsverschil in de totaalprijs doorberekenen. Wij kunnen je over de actuele prijs informeren. Ook is het mogelijk om je reis te verlengen en een safari bij te boeken. Vraag hiervoor naar de mogelijkheden. 

Niet in de prijs inbegrepen zijn: Visa ($ 50), inentingskosten van vaccinaties en preventieve malariamedicatie en een reisverzekering (verplicht).

Kom in actie!

Naast je eigen kosten vragen we je om in actie te komen en minimaal € 1.000 aan sponsorgeld in te zamelen. Met al het ingezamelde geld kunnen we materiaal voor de schaduwhut aanschaffen, leuke activiteiten met de kinderen doen en extra in de kinderen investeren. Natuurlijk helpen we je graag met ideeën voor leuke sponsoracties, promotiemateriaal en een eigen sponsorpagina die je helpen om geld in te zamelen.

Wil je grote sprongen met je sponsorbedrag maken, dan dagen we je uit om ook sponsorouders en donateurs te werven. Een nieuwe sponsorouder voor volledige sponsoring van een kind telt mee voor € 250. Een donateur van minimaal € 25 per maand is € 100.

Aanmelden

Leuk als je mee op reis gaat! Meld je vóór 1 december aan via onderstaande button. Lees vooraf goed de aanvullende informatie en voorwaarden

Aanmelden

Neem alvast een kijkje op de campus!

Sluiten