Nog maar 3 weken!
July 1, 2025 at 1:25 PM 6 comments

Nog maar 3 weken en dan is het eindelijk zover! Onze lang geplande reis naar Oeganda gaat eindelijk beginnen!
Afgelopen zaterdag was onze laatste groepsontmoeting in Nederland! We bespraken de laatste aandachtspuntjes voor onze reis en bereidden onze werkzaamheden voor.
Over een kleine 3 weekjes is het zover! De lang geplande reis naar Oeganda gaat dan eindelijk beginnen. Iedereen is vol enthousiasme en we zien er enorm naar uit. Spannend is het natuurlijk ook wel.
In Oeganda gaan we de handjes uit de mouwen steken. De klaslokalen worden opnieuw geschilderd en ook de speeltuin krijgt een opknapbeurt. Natuurlijk gaan we ook heerlijk met de kinderen spelen en sporten. Eén van onze teamleden is zelf scoutingleiding. Hij heeft de leukste spellen in gedachten om met de kinderen te gaan doen!
We vinden het ontzettend leuk als je onze blog gaat volgen! We proberen elke avond wat te posten, zodat we jullie op de hoogte kunnen houden van onze avonturen!
Comments
-
Wauw! Wat spannend! Goede tijd jullie!
-
Iedereen een hele mooie en fijne tijd toegewenst
-
Wat tof dat jullie dit gaan doen! Heel veel plezier en een goede tijd gewenst! We hopen jullie weer veilig thuis te mogen verwelkomen vol mooie verhalen van Gods genade en goedheid ! Wees tot een Zegen en ga met God
-
Veel succes en plezier tijden jullie reis, leuk dat we jullie op het vliegveld zo toevallig tegen kwamen.
Groetjes Reisgroep Baba Yetu
-
Goedemiddag allemaal, hopelijk mogen jullie een goede reis gehad hebben.
Jullie zien er enthousiast uit maar ook de kindertjes uit Oeganda zien er blij en verwachtingsvol uit. Het is een verantwoordelijk werk dat jullie hopen te gaan doen. Zonder de Heere zal het niet gaan. Wij wensen jullie daarom ook Zijn nabijheid en ondersteuning van harte toe. Een hartelijke meelevende groet van opa en oma Heijstek uit Sliedrecht. -
Geweldig dat jullie dit gaan doen wij opa en oma leven mee en bidden elke dag voor jullie een fijne tijd toegewenst.