Sponsorloop

Chris loopt voor Kinderhulp Afrika

Chris wandelt de vierdaagseChris Bouman, 68 jaar en tevens sponsorouder van Suzan, loopt de Vierdaagse van Nijmegen voor Kinderhulp Afrika. Ondanks dat Chris een ervaren loper is, hij loopt de 4 daagse nu voor de 28e keer, vergt het elk jaar meer training om voorbereid aan de tocht te beginnen. Normaal loopt Chris vanaf februari 100 km per maand om goed getraind aan de start te verschijnen. Op 28 januari kreeg Chris echter last van zijn knie en moest hij rustig aan doen. Begin juni stelde de medisch specialist voor er niets aan te doen òf een kijkoperatie te laten plaatsvinden. Daar er meerdere malen voor Chris gebeden was en hij weer redelijk goed kon lopen, heeft Chris besloten er niets aan te doen (alleen bidden!). Op 19 juni heeft hij, in overleg met zijn dokter, de training kunnen voortzetten met een georganiseerde wandeltocht van 30 km (Montfoort-Oudewater-Linschoten-Montfoort). De tweede test was op zaterdag 26 juni van Uithoorn naar Amsterdam-Centraal Station. Toch weer 30 km in het boekje. De volgende trainingskilometers stond gepland op zaterdag 10 juli. Dit betreft het bij wandelaars wel bekende ‘rondje Amsterdam’, een georganiseerde tocht vanuit Diemen naar Amsterdam vice versa en goed voor weer 40 km. Ook deze tocht verliep voor Chris goed ondanks de zinderende hitte.

Op 20 juli begint de Nijmeegse vierdaagse waar Chris zijn sponsorloop zal beginnen. Hij wil geld ophalen voor de bouw van een meisjes slaapzaal en heeft hiervoor een eigen actie opgezet via geefsamen.nl. Wij zijn heel erg blij dat Chris zijn inspanning aan de weeskinderen van Kinderhulp Afrika heeft opgedragen en willen u hierbij oproepen om deze doorzetter te steunen op zijn weg naar de finish!

Klik op Chris zijn actie hieronder en steun hem!
Dank u voor uw hulp!

P.S. Wij willen u tevens vragen de link door te sturen aan alle mensen waarvan u denkt dat die dit een leuk initiatief vinden. Wij zoeken veel supporters en zijn blij met elke euro!